Araçlarınız İçin En İyi Tanıma Sistemi Çekmeköy Oto Ekspertiz'de


25.07.2017

Çekmeköy’de son teknolojik donanıma sahip 'araç testi ve ekspertiz' alanında hizmet verecek olan Computest oto ekspertiz merkezi açıldı.

Araç alırken, araçları tanımak çok önemlidir. Bu konuda oldukça pratik bir çözüm gittikçe yaygınlaşan ve tercih edilmeye başlanan oto ekspertiz, aracınızı A'dan Z'ye size tanıtmaktadır. Araç alırken, aldanmamaya dikkat edin. Oto alımlarında, aldanma durumu, aracın tam olarak araştırılmaması nedeniyle meydana geliyor. Bunun önüne geçmek için, en iyi çözüm ekspertiz hizmetidir.

Çekmeköy, Ümraniye ve Sancaktepe bölgesi başta olmak üzere komşu ilçelere araç testi ve ekspertiz alanında hizmet verecek olan (Computest)  Çekmeköy oto ekspertiz merkezi, Şile Oto Yolu üzerinde hizmet verecek.

Computest oto ekspertiz merkezinde, araçların test sürüşü, motor testi, boya kaporta testi, şase kontrolü, fren testi, süspansiyon testi, parça değişim testi gibi yapılan detaylı testlerle ikinci el araç alımı ve satımı gerçekleştiren vatandaşların yanılma payını minimuma indiriyor.

Kısa Zamanda Sonuç

Çekmeköy Oto Ekspertiz Kurucusu, Lider Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Ercan Görken” Oto ekspertiz hizmetlerinden faydalanmak için, aracınızı ekspertize teslim ettiğiniz zaman, motor, elektrik aksamı, farlar, fren, silecek, motor şase numarası, hasar kaydı ve kaporta gibi konularda, net yani yüzde yüz bilgi alırsınız. Dışarıda aracı bir ustaya gösterdiğiniz zaman, size verilen bilgiler yüzde yüz değil, 'yaklaşık' bilgilerdir. Bu nedenle, yanılmamak için, yüzde yüz bilgi verece olan ekspertiz hizmetlerini tercih etmelisiniz. Size kesin bilgi veren Çekmeköy oto ekspertiz, sizin için en iyi sonuçları sunmaktadır. Dikkatli ve titiz bir çalışma ile araç alımının gerçekleşmesi, araç alımında başarılı olmaya sebep olacaktır. Bu nedenle, araç alımlarında, ekspertiz hizmetleri tercih etmelisiniz.”dedi


Bu haber Oto Ekspertiz Online (Computes) için düzenlenmiştir.Çekmeköy Haber


Çekmeköy Firma Rehberi Bir Erdem Medya Grup Kuruluşudur. Copyright © 2014 Ernet Tasarım