Çekmeköy'de Akçalar Peynircilik 1962 / Merkez Osmangazi / Şube1 : Altıparmak / Şube 2 : Yalova Armutlu

Adres : MERKEZ: TUZPAZARI ÇÖMLEKÇİLER CAD. KUBBELİ HAL İÇİ NO:3-4 OSMANGAZİ/BURSA
Yetkili : Hakan bey
Telefon : 05324743137
Gsm :
Fax :
Web : https://www.akcalarpeynircilik.com/
Facebook : akcalarpeynircilik1962
Şube : Merkez Osmangazi / Şube1 : Altıparmak / Şube 2 : Yalova Armutlu
Twitter : akcalarpeynircilik1962
Bu firma 2701 kez ziyaret edildi.

Firma Hakkında

Tarihçe

Akçalar Peynircilik 1962 yılında Ali ŞEN tarafından kurulmuştur ve dört kuşak boyunca oğulları ve torunları tarafından hizmete devam etmektedir. Akçalar Peynircilik ilk olarak Bursa Cumhuriyet Caddesinde hizmet vermeye başlamış olup daha sonra Tuz Pazarı, Fevzi Çakmak Caddesi ve Armutlu şubeleri ile hizmetini sürdürmektedir. 

Türkiye'nin yöresel özelliklerine göre hayvansal kaynaklı (şirden mayası) maya ile hazırlanan özlenen geleneksel peynir çeşitlerini Akçalar Peynircilik şubelerinde bulabilirsiniz.

Erzincan Tulum Peyniri, Kars Kaşar Peyniri, Ezine Beyaz Peynir, Manyas Mihaliç Peyniri, Kars Balı, Erzurum Çeçil Peyniri, dünyaca ünlü Gemlik Zeytini ve %100 dana şarküteri ürünleri çeşitleri gibi özlenen geleneksel tatları uygun fiyatlarla Akçalar Peynircilik şubelerinde bulabilirsiniz.

Misyon

Müşteri güvenliğini ön planda tutarak;  beklentilere uygun hizmetleri, kalite ve hijyenden ödün vermeden, ulusal standartlara ve yasal gerekliliklere uygun olarak ürünleri sunmaktır.

Vizyon

En yüksek standartlardaki ürünlerini, müşteri güvenliği ve kalite anlayışıyla sunan, yenilik ve fark yaratmaya öncülük eden Akçalar Peynircilik ismi ile tüm Türkiye’ye hizmet vermektir.

Akçalar Peynircilik bu misyon ve vizyon ile, dört kuşak boyunca aynı lezzet, aynı kalite ve aynı güvenle hizmet vermeye devam etmektedir.  Bu sayede müşterilerimiz güvenle kaliteli ürünlerin yer aldığı şubelerimizde alışveriş yapmaktadır.  

Akçalar Peynircilik Bursa bölgesinde uzun yıllardır şubeleriyle hizmet vermeye devam etmesinin yanı sıra artık sınırlarını genişletmeye başlatmıştır. Farklı illerden gelen müşteriler de aldığı ürünlerin müdavimi olmuştur.  Özellikle Armutlu şubemiz İstanbul’a bir deniz otobüsü mesafesi yakın olması nedeniyle müşterilerimiz hafta sonu kaliteli ve hayvansal kaynaklı (şirden mayası) maya ile hazırlanan özlenen geleneksel peynir çeşitlerine ulaşabilmektedir.

Akçalar Peynircilik, müşterileri ile özel bir diyalog kurmaktadır. Bu sayede de müşteri beklentilerine yönelik hayvansal kaynaklı (şirden mayası) maya ile hazırlanan peynir çeşitlerini sunabilmektedir.

Akçalar Peynircilik bu diyaloğu şöyle ifade etmektedir; 

"Yıllardır aynı lezzet, aynı kalite ve aynı güvenle hizmet veriyoruz. Ürünlerimizde tazelik ve güven çok önemli. Müşterilerimiz bize tam güvenerek alışveriş ediyorlar. Bu sayede de yakınlarına ve dostlarına tavsiye ediyorlar. Müşteri potansiyelimiz her geçen gün artıyor. Bursa ve istanbul"un hemen her yerine şube açmamızı isteyenler var. Bursa'nın diğer ucundan, istanbul'dan Armutlu şubemize bir kilo peynir ya da zeytin almaya gelen müşterilerimiz var. Bir müşterimiz, bize gelemediği zaman başka yerlerden aldığı ürünleri yedi yaşındaki çocuğunun beğenmediğini ve yemediğini söylüyor. Bizim ürünlerimizden başka ürün yemediğini söyleyen müşterilerimiz onlar için verdiğimiz çabamızın farkındalar”.

  Firma Galerisi

Firma Haberleri


  Yorumlar

            Firmamız hakkında yorum yapabilir ve yapılan yorumları okuyabilirsiniz

Adınız (*)
Email
Yorumunuz (*)
Çekmeköy Haber


Çekmeköy Firma Rehberi Bir Erdem Medya Grup Kuruluşudur. Copyright © 2014 Ernet Tasarım